Ev >

Solareast Heat Pump Ltd. Şirket Profili

Solareast Heat Pump Ltd.
-->
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Solareast Heat Pump Ltd.
Solareast Heat Pump Ltd.
Solareast Heat Pump Ltd.
Solareast Heat Pump Ltd.
Solareast Heat Pump Ltd.
Solareast Heat Pump Ltd.
Şirket Detayları

Ana pazar:

Dünya çapında

İş Tipi:

Üretici , İhracatçı , Satıcı

Markalar:

ODM/OEM/OBM

Çalışan Sayısı::

1~6000

Yıllık satış::

<30000000

Kuruluş Yılı::

1999

Bilgisayarı dışa aktar::

50% - 60%

giriiş

 

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 0

 

Dünyanın en büyük güneş enerjili su ısıtıcı tedarikçisi olan Solareast Heat Pump Ltd., 1999 yılında kuruldu.Solareast Isı Pompası Ltd."Dünyayı daha temiz hale getirmek, hayatı daha iyi hale getirmek" için halka açık bir teknoloji girişim grubudur.20 yılı aşkın güneş enerjisi kullanımına, 10 yıllık hava kaynaklı ısı pompalarına ve 7 yıllık fotovoltaik iş tecrübesine sahip olup, 100'den fazla ülkede 25 milyon hane ve 20.000'den fazla mühendislik müşterisi için temiz sıcak su ve termal enerji çözümleri sunmaktadır.

 

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 1

 

 

Solareast Isı Pompası Ltd.Çin'in her yerinde 5 üretim üssü var, biri Shunde, Guangdong'da bulunuyor, hava kaynaklı ısı pompalarına odaklanıyor.Ayda 80.000 set ısı pompası üretim kapasitesine sahip bu fabrika 100.000m²'nin üzerindedir ve -30℃'ye kadar aşırı soğuk iklimlerde 300kW'a kadar makineleri test edebilen en gelişmiş test laboratuvarlarını kurmak için 2 milyon USD yatırım yaptık.

 

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 2

 

Isı pompası sektörü açısından,Solareast Isı Pompası Ltd.Çin'in güneyinde 100.000'den fazla en büyük fabrikaya sahiptir.Yüzme havuzları, kullanım sıcak suyu, alan ısıtma, soğutma vb. dahil olmak üzere çeşitli konut ve ticari uygulamalar için eksiksiz bir hava kaynaklı ısı pompası yelpazesi tedarik edebiliyoruz...

 

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 3

 

Solareast Isı Pompası Ltd.ISO9001, ISO14001 ve ISO18001 tarafından onaylanmıştır.Ürünlerimiz, CCC, CE, SAA, ERP, Filigran, Standardmark, SII vb. gibi farklı ülkelerde çok sayıda sıkı test ve standart tarafından onaylanmıştır.

 

 

saatSolareast Isı Pompası Ltd., uzun vadeli sürdürülebilirlik, nasıl çalıştığımız konusunda temel itici güçlerimizden biridir.Toplumsal sorunları çözerek ve topluma yeni değerler sunarak dünya için sürdürülebilir büyümeye katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

 

 

Hizmet

1. biz kimiz?
Biz Guangdong, Çin merkezli, 2012'den başlayarak İç Pazara (%60,00), Batı Avrupa'ya (%3,00), Güneydoğu Asya'ya (%3,00), Güney Avrupa'ya (%3,00), Kuzey Avrupa'ya (%2.00), Afrika'ya satış yapıyoruz. (%2.00),Kuzey Amerika(%1.00),Güney Amerika(%1.00).Ofisimizde toplam 501-1000 kişi var.

2. kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Seri üretimden önce daima bir üretim öncesi numune;
Sevkiyat öncesi her zaman son Muayene;

3. Bizden ne satın alabilirsiniz?
ısı pompası su ısıtıcısı, hava kaynaklı ısı pompası, yüzme havuzu ısı pompası, inverter ısı pompası, EVI ısı pompası

4. Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
Sunrain, Çin'in her yerindeki en büyük ve en gelişmiş ısı pompası üretim fabrikalarına sahip borsaya kayıtlı bir şirkettir.50'den fazla çalışanı olan çok güçlü ve profesyonel bir Ar-Ge ekibimiz var.Sunrain, en gelişmiş laboratuvarları inşa etmek için 6 milyon RMB'nin üzerinde para harcadı.

5. Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB,CFR,CIF,EXW,DDP,DDU;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD,EUR,JPY,CAD,AUD,HKD,GBP,CNY,CHF;
Kabul Edilen Ödeme Şekli: T/T,L/C,D/PD/A,MoneyGram,Kredi Kartı,Western Union,Nakit,Emanet;
Konuşulan Dil: İngilizce, Çince, İspanyolca, Portekizce, Almanca, Fransızca

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 0

 

 

 

Tarih

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 0Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 1

 

 

 

2012:

*GUANGDONG SUNRAIN HAVA KAYNAĞI ENERJİ CO., LTD.Shunde'de resmen kuruldu.

*Aynı yıl, ev tipi hava kaynaklı ısı pompalı su ısıtıcıları (1HP 150L, ​​1HP 200L split tip) ve ticari ısı pompalı su ısıtıcıları (3HP, 5HP, 10HP) resmi olarak piyasaya sunuldu.

 

2013:

* Geçti ISO9001, ISO14001, ISO18001 üç sistem sertifikası, büyük ticari sıcak su ısıtma üniteleri (12P, 20P) resmen başlatıldı, otomatik akıllı çift kontrollü kurutucu başarıyla geliştirildi.

 

2014:

*Ulusal endüstriyel ürün üretim lisansını almak.

* Ulusal ısı pompası su ısıtma verimliliği etiketleme laboratuvarı yeterliliğini kayıt altına aldı.

 

2015:

* İlk nesil ultra düşük sıcaklıklı ev tipi ısıtma ve soğutma sabit frekans üniteleri ve invertör üniteleri (5P, 6P) başarıyla geliştirildi ve Pekin kömür dönüşüm pazarına uygulandı.

 

2016:

*Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi olarak derecelendirin.

 

2017:

* Asya'daki en kapsamlı hava kaynaklı ısı pompası üretim üssünü Shunde yüksek teknoloji Bölgesi Guangdong'da inşa edin.100.000 metrekarelik bir alanı kapsayan 545 milyon RMB yatırım yaptı.

*Sıcak yaz ve soğuk kış bölgeleri için yüksek verimli ve dengeli entegre değişken frekanslı ev tipi soğutma ve ısıtma makinesini başarıyla geliştirdi.

*Bir dizi ultra düşük sıcaklıklı büyük ticari ısıtma ünitesini (13HP, 25HP) başarıyla geliştirdi ve başarıyla pazara sundu.

 

2018:

* Guangdong İl Bilim ve Teknoloji Departmanı tarafından Guangdong Yüksek Verimlilik, Enerji Tasarrufu ve Çevre Koruma Hava Kaynaklı ısı pompası Mühendislik Teknolojisi Araştırma Merkezi olarak tanınmaktadır.

*3 dakikalık akıllı buz çözme teknolojisine öncülük etti, hızlı buz çözme, doğru buz çözme ve yüksek enerji verimliliği olmak üzere endüstri lideri üç karakteristik teknolojiye ulaştı ve Hefei Genel Teknoloji Araştırma Enstitüsü tarafından verilen ürün karakteristik sertifika sertifikasını aldı.

Ulusal veri tutarlılığı doğrulama standart mekanizmasının hazırlık birimine layık görüldü;

*Uluslararası pazarı resmi olarak genişletmek;

 

2019:

*Ultra düşük sıcaklık 1Hz tam DC frekans dönüşümlü soğutma ve ısıtma ikili besleme ürünlerinin başarılı gelişimi, IPLV (H): 3.26, COP (- 12 ℃): 2.75, ulusal birinci sınıf enerji verimliliğini aşıyor.

*R32 serisi değişken frekanslı yüzme havuzu makinesi ve R290 serisi su ısıtıcısı başarıyla geliştirilmiş ve Avrupa, Amerika ve Avustralya'ya ihraç edilmiştir.

 

2020:

*İki ulusal standardı hazırlayan kişi olun: Düşük Ortam Sıcaklığı Hava Kaynaklı Isı Pompası (chiller) Birim: Ticari ve Düşük Ortam Sıcaklığı Hava Kaynaklı Isı Pompası (chiller) Birim: Ev.

* Foshan'da alt bölümlere ayrılmış endüstrilerde lider bir kuruluş olarak tanınmaktadır.

* Foshan imalat endüstrisinde görünmez şampiyon yetiştirme işletmesi unvanını kazandı.

 

2021:

*Guangdong Uzmanlığı, İyileştirme, Yenilik Girişimi onurunu kazandı;

*Ödüllü Gazelle (Yüksek Büyüme) işletmesi;

*Başarıyla geliştirilmiş Avrupa A + + + ultra düşük sıcaklık üçlü tedarik ürünleri;

*Ürünler, dünya çapında birçok uluslararası ortağın tercihi haline gelen 54 ülke ve bölgede iyi satılmaktadır;

*Lianyungang'da 10 modern ısı pompası üretim hattı inşa etmeyi planlayan hava kaynaklı ısı pompası üssünün inşasına hazırlanmak için 500 milyon yuan yatırım;beş adede kadar -35 ℃ ultra düşük sıcaklık test odası ve bir ısı pompası temel teknoloji araştırma enstitüsü kurun.

*13. beş yıllık planın kritik araştırma ve geliştirme programı ile donma önleyici hava kaynaklı ısı pompası ünitesi araştırma ve uygulama projesini üstlendi.

*Çin Soğutma Derneği Bilim ve Teknoloji Ödülü'nün birincilik ödülünü kazandı.

Bizim takım
Solareast Isı Pompası Ltd. (stok kodu 603366) Çin'in en büyük ölçekli hava tedarikçisidir. kaynaklı ısı pompası sistemleri ve güneş enerjili su ısıtıcıları bir yüksek teknoloji firmasıdır. yenilenebilir araştırma, üretim ve pazarlama konusunda uzmanlaşmış Ürün:% s.Grubun iş kapsamı hava kaynaklı ısı pompası, havuz ısı pompası, güneş enerjili su ısıtıcısı, su deposu, mutfak aletleri vb. endüstriyel ticari ve konut uygulamalarının farklı taleplerini karşılar.
Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 0
 
Solareast Isı Pompası Ltd.Ar-Ge departmanı, pazar içgörüleri sağlayarak ve ilgili ürünleri/hizmetleri yaratarak ve geliştirerek rekabet gücünü korumaktan sorumludur.veya mevcut olanları buna göre iyileştirmek.Ar-Ge, işletmenin gelişiminde önemli bir rol oynayacaktır.gelecekteki büyüme.
 

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 1

 

Şirketimiz, ekiplerimiz için iş dışında da renkli bir yaşam sürmeleri için her yıl çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 2

Şirketler arasında değişim ve karşılıklı öğrenme.

 

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 3

 

Yurtdışından gelen müşteriler fabrikayı ziyaret ediyor

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 4

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 5

 

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 6

 

Farklı sergilere katılmak

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 7

Çin Solareast Heat Pump Ltd. şirket Profili 8

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Isıtma ve Soğutma Isı Pompası Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2023 sunrainheatpump.com . Her hakkı saklıdır.